Anglická knihovna SVK PK je regionálním administrátorem mezinárodně uznávaných Cambridgeských zkoušek. Zajišťujeme registraci a organizaci těchto zkoušek v Plzeňském kraji ve spolupráci s British Council v Praze. Otestujte si svou úroveň angličtiny online – chtěli byste složit zkoušku a nevíte si rady, na jakou úroveň se přihlásit? Zjistit to můžete jednoduše, když si zkusíte test, který pro vás zdarma vyvinula cambridgeská univerzita. Stáhnout si jej můžete zde. Potřebujete-li přípravné materiály, přijďte do Anglické knihovny SVK PK.

Vážení kandidáti,
jak jistě víte, Česká republika momentálně bojuje s epidemií koronaviru. Stejně jako vy, ani my nevíme, kdy dojde k opětovnému rozvolňování opatření, vše záleží na tom, jak se celková situace bude vyvíjet a jak rozhodne Ministerstvo zdravotnictví ČR.
Děláme všechno pro to, abychom na případné ukončení restrikcí mohli zareagovat flexibilně a zkoušky uspořádat, jakmile to bude možné. Budeme doufat, že vývoj epidemie bude příznivý. Zároveň také pracujeme společně s institucí Cambridge Assessment English na tom, abychom v budoucnosti mohli případně nabídnout více alternativních termínů.